wtorek, 21 czerwiec 2022 08:16

Mistrzostwa Województwa w szachach [Zdjęcia]

W ostatni weekend odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach. Szachiści z Ludowego Uczniowskiego Klubu Szachowego wypadli rewelacyjnie w tych zawodach.

W ostatni weekend działo się dużo w naszym klubie. Zaczniemy od podsumowania Mistrzostw Województwa Juniorów do lat 18, które zostały rozegrane w dniach 17-19/06/2022 w Suwałkach.Kadra w tym roku składała się z trenera Karola Busińskiego oraz 4 reprezentantów:
Grupa C18 Hubert Klimowicz
Grupa C14 Dawid Żukiewicz
Grupa C10 Antoni Pieszko
Grupa C10 Emil Lis
Ekipa wróciła z zawodów w świetnych humorach(nieco zmęczenie trudami rywalizacji). Został zdobyty złoty medal w grupie C10, a sprawcą tego oczekiwanego sukcesu był Antoni Pieszko, na 8 - punktowanym miejscu w tej samej grupie uplasował się Emil Lis rozgrywając świetne zawody Emil uzyskał normę na III kategorię.
Hubert Klimowicz uplasował się tuż za podium w najtrudniejszej grupie C18, Dawid Żukiewicz był 11 w równie trudnej grupie. Brawo dla debiutantów(Hubert i Dawid) za postawę i niezłomną walkę w każdej partii.

Zdjęcia:MUKS Stoczek 45 Białystok.