środa, 31 sierpień 2022 10:39

Sokółczanka wicemistrzynią Polski w slalomie [Zdjęcia]

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski oraz Grand Grand Prix of Poland za liną !! Maja Żuk, niegdyś mieszkanka Sokółki i uczennica Sp. nr 1 Adama Mickiewicza w Sokółce została Wicemistrzynią Polski oraz Wicemistrzynią Grand Prix of Poland w slalomie kat. U-15 za liną !!

Zawody rozegrane zostały na wyciągu do nart wodnych w WOSiR Szelment w dniach 26-28 sierpnia 2022 roku, rywalizacja odbyła się w trzech konkurencjach: slalom, jazda figurowa i skoki. W zawodach w kategorii slalom wystartowało ponad 50 zawodników reprezentujących kilkanaście klubów z całej Polski.
Szczęśliwy finał Mistrzostw Polski dla Majki zakończył się 2 miejscem

Młodzieżowa zawodniczka UKS NAWA pokazała również swoje umiejętności w Grand Prix of Poland, z wynikiem 2/52 pewnie weszła do ścisłego finału gdzie zrobiła swoją robotę niemal bezbłędnie, poprawiając swój wynik na 3,52 zgromadziła 790 punktów i tym samych zajęła 2 miejsce.