Tylko jeden wniosek został przyjęty jako zasadny. Skarga dotyczyła zwrotu nienależnie pobranych 2 100 zł czynszu.
Drugi z wniosków dotyczył kiosków handlowych na sokólskim ryneczku. Skarga jednej z pań dotyczyła nie wydania pozwolenia na postawienie pawilonu handlowego na ryneczku w centrum miasta. Kobieta zarzuciła dyrektorowi nie wydanie pozwolenia na postawienie w tym miejscu blaszaka, pomimo że inne już tam stały.Komisja ustaliła, że kioski nie związane stale z gruntem mogą stać po uzyskaniu pozwolenia od konserwatora zabytków i zgłoszenia budowlanego, ale tylko na okres 120 dni. Po tym okresie kioski muszą być usunięte. Dyrektor wyjaśnił, że w czasie składania wniosku obowiązywały inne przepisy, które nie pozwalały na ustawienie takich kiosków. Z tym stwierdzeniem nie zgodził się Przewodniczący Komisji Rewizyjnej mówiąc, że prawo budowlane nie zmieniło się w tym zakresie. Wniosek został uznany za niezasadny.
Kolejna skarga dotyczyła przydziału mieszkania. Również ten wniosek został oddalony.
Następny wniosek dotyczył błędu w kosztorysie. Skarżący uważał, że przy remoncie używano starych cegieł, a w kosztorysie widniały nowe. Po wyjaśnieniu przez dyrektora ZGKiM, że stare cegły zostały użyte wraz z nowymi, skarga została uznana za nieuzasadnioną.
Ostatni wniosek został tylko poddany pod głosowanie, ponieważ był już przedyskutowany na poprzedniej komisji. Dotyczył niejasności w przyznaniu lokalu komunalnego. Radni oddalili skargę, gdyż uznali ją za bezzasadną.